Article: VCHS 2nd Nine Week Honors

Honor Roll: ALL A'S 

Freshmen Class

Beatty, Jamie 

Caudill, Karis 

Dunn, Trista 

Huff, Marissa 

Lindner, Caleb 

Peters, Gracie 

Riddle, Lindsey 

Thacker, Josiah 

Thompson, Amy 

Sophomore Class

Cahill, Madyson 

Clay, Dalton 

Ferrell, Kylie 

Jones, Natasha 

Mayers, Cassandra 

Mcfadden, Mika 

Rutherford, Emily 

Stevens, Brenna 

Suter, Jocelynn 

Ward, Kerrigan 

Williams, Lacie 

Ziegler, Morgan 

Zinn, Cameron 

Junior Class

Barlow, Kiki 

Bentley, Morgan 

Guess, Lilyan 

Lemay, Morgan 

Mayers, Olivia 

Mccartney, Destini 

Peoples, Tyler 

Perry, Savannah 

Senior Class

Arbaugh, Gavin 

Clowes, Kaitlyn 

Dougherty, Ethan 

Fee, Rylee 

Gross, Gia 

Huff, Maylea 

Huston, Mason 

Kempton- Trainer, Jade 

Kight, Emily 

Mccarty, Chloe 

Mcintire, Gretchen 

Mckinniss, Alyssa 

Mcmanis, Abrianna 

Moore, Taylor 

Ousley, Josie 

Owings, Dakota 

Pierce, Timothy 

Salyer, Owen 

Smith, Felicity 

Walker, Lexie 


Honor Roll: PRINCIPAL'S LIST 

Freshman Class

Allen, Isaiah 

Allen, Jade 

Ashmore, Ryleigh 

Chapman, Alexis 

Coleman, Lori 

Davidson, Jack 

Fannin, Madisen 

Haybron, Chloe 

Johnson, Rachelle 

Lewis, Kirsten 

Moore, Kailee 

Pettel, Jaclyn 

Pridemore, Hannah 

Pruitt, Coryna 

Russ, Miryiah 

Tichenor, Adam 

Vanover, Jeneva (Jenny) 

Walker, Colin 

Ward, Cheyenne 

Wright, Bethany 

Sophomore Class

Acord, Madalyne 

Arthur, Natalie

 Bail, Jordan 

Ball, Makenna 

Bartoe, Tegan 

Bledsoe, Luke 

Davidson, Asa 

Dillon, Sage 

Erickson, Kaydence 

Forrest, Ashley 

Houdasheldt, Taylor 

Isaac, Sierra 

Kirkendall, Judith

 Lang, Angel 

Logsdon, Lexey 

Monally, Briana 

Oliva, Harlan 

Ousley, Rylee 

Radabaugh, Eli 

Riley, Asia

 Scarrett, Hanna 

Sprague, Rylee 

Wallace, Alexis 

Woodall, Zander 

Junior Class 

Acord, Isabel 

Bartholomew, Trinity 

Carpenter, Makayla 

Crowe, Jenna 

Davis, Keara 

Hall, Kaitlyn 

Hechavarria Cruz, Liliana 

Kirby, Tristen 

Lambert, Elizabeth

 Love, Broc

 Matteson, Randall 

Mckinniss, Joshua 

Pruitt, Kaylin 

Radabaugh, Zack 

Reynolds, Emily 

Rosser, Katrina 

Travis, Koen 

Wilson, Chaylee 

Senior Class

Bapst, Rosalinda 

Barnes, Riley 

Beyer, Kelsey 

Boring, Amanda 

Clary, Jamie 

Grigsby, Jaymee

Grigsby, Mackenzie

 Hembree, Josie 

Henderson, Harmony 

Jones, Emily 

Knox, Sydnee 

Lang, Anna 

Martin, Kelsi 

Perry, Morgann 

Pittman, Nicholas 

Reffett, Okala 

Rogers, Jacob 

Rutter, Kelsey 

Sinclair, Allexia 

Stepien, Sidney 

Ward, Logan 

Wells, Olivia 

Wilkinson, Alyssa 

Williams, Darcy 

Winnett, Courtney 


Honor Roll: 

Freshman Class

Bethel, Wyatt 

Booth, Jaya 

Brisker, Byron 

Camp, Adrianna 

Camp, Allison 

Clemons, Andrew 

Collins, Emily 

Conley, Jailyn 

Cox, Ethan 

Dickinson, Sean 

Dougherty, Hailey

 Evans, Kylee 

Fraley, Killian (Jack) 

Greer, Mikeal 

Griffin, Kameron 

Hamlin, Jeremiah 

Hamon, Conner 

Hatfield, Kami 

Henderson, Colton 

Jamison, Brayden

 Johnson, Mia

 Kirby, Tasha

 Mace, Lakota 

Matteson, Carmine 

Newman, ZacC 

Payne, Harlee 

Rosser, Kaylee 

Smith, Perry 

Studer, Earl (EJ) 

Suter, Briaunna 

Thacker, Brooklynn 

Thompson, Bryar 

Wiseman, Alexis 

Sophomore Class

Adkins, Logan 

Bode, Orval 

Bowles, William 

Claar, Tyler 

Clancy, Ella 

Conger, Jacob 

Deck, Riley 

Deel, Alexis 

Fletcher, Madison 

Graham, Aiden 

Graves, Calyb 

Harris, Gabrielle 

Hayes, River 

Hutt, Jessica 

Lewis, Jenevieve 

Long, Brandalyn 

Mace, Laiken 

Massie, Bailey 

Mcdougal, Mallory 

Mcmanis, Brayden 

Russ, Gabrial 

Schweikert, Tomi 

Smith, Jailyn 

Smith, Joseph 

Sowers, Kylee 

Steele, Brynn 

Ward, Donovan 

Ward, Lacy 

Wells, Jarrett 

White, Trayton 

Winters, Kassidee (Kassi) 

Womeldorf, Ayden 

Junior Class

Alcorn, Shayla 

Bowles, Jessica 

Coleman, Ethan 

Davidson, Ty

 Davis, Myriah 

Faught, Abigail 

Faught, Zackery 

Freeman, Mallie 

Graves, Blake 

Hamon, Brock

 Lenegar, Lydia 

Lewis, Chloe

 Long, Kaysia 

Lumpkins, Charity 

Malmstrom, Triston 

Mock, Joseph (Blake) 

Morris, Kolton 

Newvahner, Megan 

Norris, Hunter 

Perry, Grace 

Popp, Makala 

Riddle, Allison 

Riley, Abbagail 

Seitz, Adam 

Swaim, Anthony 

Walker, Ty 

Waugh, Paul (Koby) 

Whiteman, Elizabeth 

Senior Class

Abele, Daniel (Ash) 

Arthur, William 

Baker, Logan 

Beckner, Nathan 

Betts, Adam 

Camp, Makayla 

Channell, Mckenzie 

Christian, Austin 

Collins, Hayley

 Dover, Joseph 

Downs, Eli 

Fitzwater, Okey 

Games, Zoe 

Harber, Brooke 

Harris, Autumn 

Hayes, Morgan 

Justice, Kyle 

Mcginnís, Shannon 

Nichols, Kayla 

Peoples, David 

Quackenbush, Sydney 

Radabaugh, Mckenzie 

Savage, Chaylin 

Sharp, Jacelynn 

Stevens, Aaron 

Vanover, Daisy 

Vanover, Jonathon 

Wells, Jacob 

Wells, Lora 

White, Faith 

Workman, Marsha 


← BACK
Print This Article
View text-based website